Język/Language
Grzałka nierdzewna G 1 1/4" 4000W (2x2000W/230V)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka wykonana ze stali nierdzewnej, składająca się z dwóch elementów typu "U". Kołnierz z gwintem 1 1/4" wykonany ze stali kwasoodpornej. Grzałka może pracować we wszystkich typach zbiorników - zarówno kwasoodpornych jak i ze stali zwykłej/węglowej.
Dane techniczne
| Długość | 295mm |
| Średnica grzałki rurkowej | 8,5mm |
| Wyprowadzenie prądowe | konektor z M4 |
| Materiał płaszcza grzałki | stal nierdzewna/kwasoodporna |
| Przeznaczenie | praca w zbiornikach z wodą, destylacja alkoholi itp. |
| Medium ogrzewane | woda |
| Symbol | 805.49 |
| Moc (W) | 4000W |
| Napięcie | 2x230V |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności