Język/Language
Grzałka nierdzewna do wody 3x1000W 230V 1 1/4"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka wykonana ze stali nierdzewnej, składająca się z trzech elementów typu "U". Kołnierz z gwintem 1 1/4 (5/4") wykonany ze stali kwasoodpornej.
Dane techniczne
| Długość | 300mm |
| Średnica grzałki rurkowej | 8,5mm |
| Wyprowadzenie prądowe | Konektor M4 |
| Materiał płaszcza grzałki | stal nierdzewna/kwasoodporna |
| Przeznaczenie | ogrzewanie wody |
| Medium ogrzewane | woda |
| Symbol | 807.16 |
| Moc (W) | 3000W |
| Napięcie | 400V (3x230V) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności