Język/Language
Grzałka nierdzewna 4500W (3x1500W) G 1 1/4" 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka wykonana ze stali nierdzewnej, składająca się z trzech elementów typu "U".
| Długość | 295mm |
| Gwint | 1 1/4" |
| Średnica grzałki rurkowej | 8,5mm |
| Wyprowadzenie prądowe | konektor M4 |
| Materiał płaszcza grzałki | stal nierdzewna/kwasoodporna |
| Przeznaczenie | ogrzewanie wody |
| Medium ogrzewane | woda |
| Symbol | 805.99 |
| Moc (W) | 4500W |
| Gwint | 1 1/4" (5/4") |
| Napięcie | 400V (3x230V) |
Dane techniczne
| Długość | 295mm |
| Gwint | 1 1/4" |
| Średnica grzałki rurkowej | 8,5mm |
| Wyprowadzenie prądowe | konektor M4 |
| Materiał płaszcza grzałki | stal nierdzewna/kwasoodporna |
| Przeznaczenie | ogrzewanie wody |
| Medium ogrzewane | woda |
| Symbol | 805.99 |
| Moc (W) | 4500W |
| Napięcie | 400V (3x230V) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności