Język/Language
Mata grzejna silikonowa niestandardowa 150x250mm 145W 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oferta dotyczy jednej sztuki tej konkretnej maty silikonowej, przedstawionej na zdjęciu, wersja bez kleju montażowego.
Maty silikonowe można stosować zarówno w przemyśle jak i w warunkach domowych. Wielkość i kształt, czy nietypowe wycięcia, są do uzgodnienia - potrzebny nam jedynie rysunek techniczny. Grzałki mogą być stosowane w urządzeniach narażonych na wilgoć. Z uwagi na wulkanizację wyprowadzeń prądowych, którymi są głównie przewody grzałki są całkowicie wodoodporne. Warstwa izolacyjna, wykonana z silikonu, pozwala na wulkanizację grzałki bezpośrednio do płyty metalowej, dzięki czemu ciepło idealnie rozprowadza się na powierzchni ogrzewanego elementu oraz zapewnia długą żywotność grzałki.
Dane techniczne
| Moc | 145W |
| Napięcie | 230V |
| Długość | 250mm |
| Szerokość | 150mm |
| Średnica zewnętrzna | φ |
| Średnica wewnrzna | φ |
| Materiał płaszcza grzałki | Silikon |
| Zastosowanie | Ogrzewanie płaskich powierzchni |
| Symbol | NSI145W |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności