Grzałka nurkowa do wody 1000W 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka nurkowa,zanurzeniowa z przeznaczeniem do użytkowania w wodzie.
Grzałka do podgrzewania i gotowania wody. Niewielki rozmiar i poręczność służy do używania jej w podróży czy na biwaku, stąd też określana często jako grzałka turystyczna.
Dane techniczne
| Moc | 1000 |
| Wymiar A | 178mm |
| Wymiar B | 45mm |
| Materiał płaszcza grzałki | Miedź z powłoką niklową |
| Wyprowadzenie prądowe | Przewód z wtyczką |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | Woda |
| Przeznaczenie / zastosowanie | Podgrzewanie i ogrzewanie wody w niewielkich zbiornikach otwartych |
| Symbol | GN1.0 |
| Napięcie | 230V |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności