Grzałka 2000W 230V w korku 1 1/4" (5/4") do oleju
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw grzałek rurkowych wygiętych w kształt litery U w tłoczonym korku calowym przeznaczony jest do ogrzewania oleju w urządzeniach takich jak ogrzewacz olejowy, olejak. Grzałki rurkowe umiejscowione są w środkowej części korka wzdłuż osi prostopadłej, zapewniają bezproblemowy montaż w urządzeniu. Z kryzy (kołnierza) grzałki wyprowadzony jest konektor, do którego należy podłączyć przewód ochronny.
Do grzałki dołączona jest uszczelka (widoczna na zdjęciu).
Dane techniczne
| Moc | 2000W |
| Napięcie pracy | 230V |
| Długość | 430mm |
| Gwint | G 1 1/4" |
| Średnica grzałki rurkowej | 8,5mm |
| Wyprowadzenie prądowe | wsuwka kątowa |
| Materiał płaszcza grzałki | stal |
| Przeznaczenie | Ogrzewacz olejowy / olejak |
| Medium ogrzewane | Olej |
| Symbol | 40.171 |
| Moc (W) | 2000W |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności