NOWY ADRES: ul. Witosa 16, 26-600 Radom

Wkład grzejny do pieca kaflowego / akumulacyjnego 2,4kW 230V

Dostępność: 8szt.
Wysyłka w: ~2 tygodnie
Cena: 912,90 zł 912.90
Cena netto: 742,20 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Wkład grzewczy do pieca kaflowego / akumulacyjnego stosowany jest zamiast tradycyjnego opalania / ogrzewania węglem czy drewnem, przeznaczony do użytku domowego - wykonany na napięcie 230V. Urządzenie przeznaczone jest do łatwego montażu w miejsce istniejących drzwiczek (instrukcja dołączona do urządzenia).

Urządzenie pasuje do większości typów otworów spotykanych w piecach kaflowych - otwór powinien mieć szerokość w przedziale 18-22cm. Do montażu wymagany jest rygielek zamykający drzwiczki - jeśli brak prosimy o kontakt (istnieje możliwość dokupienia). Jeśli urządzenie nie będzie pasowało do Państwa pieca istnieje możliwość zwrotu w ciągu 14 dni od daty zakupu.

Zabezpieczenie przed porażeniem: I klasa

Długość przewodu łączącego urządzenie z puszką regulacyjna: 1,5mb. Przewód podłączeniowy odbiorca podłącza we własnym zakresie (na życzenie możemy zainstalować o potrzebnej długości).

Ważną rzeczą przy tego typu ogrzewaniu jest odpowiednie przygotowanie pieca. Należy przede wszystkim zaślepić i uszczelnić przewód kominowy oraz przebić w środku trzonu kanał umożliwiający prawidłową cyrkulację powietrza w piecu. Zadaniem wkładu jest wówczas akumulowanie energii cieplnej w trzonie pieca podczas nocy i oddawanie jej całą powierzchnią kafli w godzinach dziennych.

Gwarancja: 24 miesiące.

Dane techniczne

Moc 2400W
Napięcie 230V
Przeznaczenie / zastosowanie piec kaflowy, piec szamotowy, piec akumulacyjny
Grzałki w korku półtora cala
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl