Wkład ceramiczny do pieca kaflowego 1200W, 1500W lub 2000W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkład ceramiczny przeznaczony jest do użytkowania w piecach kaflowych. Materiał ceramiczny wykonany z szamotowej kształtki.
Przy zamówieniu w polu "UWAGI" należy wpisać potrzebną moc grzałki.
Dane techniczne
| Moc | 2000W |
| Napięcie | 230V |
| Wymiar A | 130mm |
| Wymiar B | 115mm |
| Długość | 250mm |
| Materiał płaszcza grzałki | szamotowa kształtka |
| Wyprowadzenie prądowe | przewód |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | powietrze |
| Przeznaczenie / zastosowanie | piece kaflowe |
| Symbol | CER2000 |
| Moc (W) | 2000W |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności