Termostat z kapilarą (trójfazowy) TC-1R31/50-300
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj termostatu: | Termostat z kapilarą |
| Zakres nastawy temperatury: | 50÷300 (±6) °C |
| Materiał kapilary: | stal nierdzewna |
| Długość kapilary: | 1500 ± 20 mm |
| Wymiary czujnika: | Ø4x168 mm |
| Prąd maksymalny: | 16(4)A / 400V~ |
| Histereza załączania: | 10 ± 4 °C |
| Temperatura max. czujnika: | 345 °C |
| Stopień ochrony: | IP00 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności