Język/Language
Silikonowa mata grzejna 520W 230V Niestandardowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Silikonowa mata grzejna 520W 230V
Grzałki mogą być stosowane w urządzeniach narażonych na wilgoć. Warstwa izolacyjna, wykonana z silikonu, pozwala na wulkanizację grzałki bezpośrednio do płyty metalowej, dzięki czemu ciepło idealnie rozprowadza się na powierzchni ogrzewanego elementu oraz zapewnia długą żywotność grzałki. Klasa szczelności IP44.
Wersja z klejem montażowym.
Dane techniczne
| Moc | 520W |
| Napięcie | 263V |
| Długość | 530mm |
| Szerokość | 460mm |
| Średnica zewnętrzna | φ |
| Średnica wewnrzna | φ |
| Materiał płaszcza grzałki | Silikon |
| Zastosowanie | Ogrzewanie pomieszczeń, ochrona przedmiotów i urządzeń przed mrozem itp. |
| Wyprowadzenie prądowe | przewód 1000mm |
| Symbol | MG520W |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności