Grzejnik GGSM-1,0kW/230V L=390mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzejniki w tych osłonach mogą być stosowane w większości kąpieli alkalicznych i cyjankowych, np.:
odtłuszczających,
odtłuszczających z zawartością metali ( Cu, Cd., Au, Ag, Zn, Sn mosiądz ),
wodnych płuczących zanieczyszczonych alkaliami ( bez halogenów),
ponadto grzejniki typu GGSM mogą być stosowane w kąpielach kwaśnych z zawartością kwasów organicznych, np. kwasu benzoesowego, octowego, inowego itp.
Przeznaczenie
Grzejniki zanurzeniowe są przeznaczone do ogrzewania kąpieli galwanicznych w celu uzyskania wymaganych parametrów technologicznych kąpieli. Mogą być również stosowane do ogrzewania innych kąpieli technologicznych, np. kąpieli trawiących, myjących, lutowniczych, rozpuszczalników. Decydujące znaczenie dla zastosowania grzejnika do nagrzewania określonej kąpieli ma rodzaj materiału, z którego wykonano osłonę.
Temperatura pracy do 150 C . UWAGA : Nie stosować grzejników GGS w kąpielach z zawartością ługów KOH i NaOH
Dane techniczne
| Moc | 1000W |
| Napięcie pracy | 230V |
| Długość | 390mm |
| Średnica grzałki rurkowej | 54mm |
| Materiał płaszcza grzałki | osłona ze stali stopowej |
| Przeznaczenie | ogrzewanie kąpieli galwanicznych |
| Symbol | GGSM1,0kW |
| Moc (W) | 1000W |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności