Grzałka ze sterowaniem temperatury 9kW 400V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka z regulacją temperatury wykorzystywana głównie w pojemnościowych ogrzewaczach wody. Używana jest w niej puszka K7E z elektronicznym układem sterowania temperatury w zakresie 30-75 stopni Celsjusza z resetowalnym ogranicznikiem temperatury oraz funkcją przeciw zamarzaniu. Można stosować ją w zbiornikach z wodą pitną ze względu na srebrny lut wykorzystany do połączenia grzałek ze stali nierdzewnej.
Strefa martwa wynosi 100mm.
*UWAGA*
Grzałka przeznaczona do zbiorników otwartych.
W zbiornikach zamkniętych konieczne jest dodatkowe zabezpieczenie termiczne, w celu zachowania Gwarancji.
Dane techniczne
| Długość | 720mm |
| Średnica grzałki rurkowej | 8,5mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal nierdzewna / kwasoodporna |
| Przeznaczenie | podgrzewacze wody |
| Medium ogrzewane | woda |
| Symbol | 5865/5 |
| Moc (W) | 9000W |
| Napięcie | 400V (3x230V) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności