Grzałka typ U, 1200W 230V 690x61mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rurkowy element grzejny w rurce ze stali kwasoodpornej przeznaczony do pracy w powietrzu. Grzałka znajduje zastosowanie w różnego rodzaju sprzętach agd, piecach, piekarnikach, zgrzewarkach jak również w urządzeniach oraz maszynach przemysłowych. Grzałki mogą pracować w powietrzu nieruchomym jak również w przedmuchu.
Elementy grzejne posiadają montażowe gwintowane tulejki (przepusty, króćce) M14x1,5.
Dane techniczne
| Moc | 1200W |
| Napięcie | 230V |
| Wymiar A | 690mm |
| Wymiar B | 61mm |
| Średnica grzałki | Ø8,5mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal kwasoodporna / nierdzewna |
| Wyprowadzenie prądowe | zacisk z gwintem M4 |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | powietrze |
| Przeznaczenie / zastosowanie | ogrzewanie powietrza |
| Symbol | K 274 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności