Grzałka nurkowa do wody 500W 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka nurkowa, zanurzeniowa, która przeznaczona jest do pracy w wodzie. Płaszcz grzałki wykonany z miedzi z powłoką niklową.
Dane techniczne
| Moc | 1500W |
| Napięcie | 230V |
| Wymiar A | 107 |
| Wymiar B | 39,5 |
| Średnica grzałki | Ø7mm |
| Materiał płaszcza grzałki | miedź z powłoką niklową |
| Wyprowadzenie prądowe | przewód z wtyczką |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | woda |
| Przeznaczenie / zastosowanie | ogrzewacze wody/do herbaty |
| Symbol | GN0,5 |
| Moc (W) | 1500W |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności