Grzałka kpl.1000W do patelni elektrycznej
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Element grzewczy typu "U", z szyldem, kpl.1000W do patelni elektrycznej 000.PE-040Np / PE 40 / PE 40A firmy Kromet.
Dane techniczne
| Moc | 1000W |
| Napięcie | 230V |
| Długość | 680mm |
| Średnica grzałki | Ø8,5mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal kwasoodporna / nierdzewna |
| Wyprowadzenie prądowe | wsuwka płaska |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | powietrze |
| Przeznaczenie / zastosowanie | patelnie elektryczne |
| Symbol | 02.241 |
| Moc (W) | 1000W |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności