NOWY ADRES: ul. Witosa 16, 26-600 Radom

Grzałka jednostronna typ L, 220W 230V długość 920mm

Dostępność: Duża ilość (powyżej 50szt.)
Wysyłka w: od 1 do 14 dni w zależności od aktualnych stanów magazynowych (info tel/email)
Cena: 86,50 zł 86.50
Cena netto: 70,33 zł
ilość szt.

Opis

Hermetycznie wulkanizowana grzałka jednostronnie zasilana znajduje swoje zastosowanie w meblach chłodniczych: ladach, witrynach, regałach, wyspach itp. jak również w chłodnicach powietrza (parownikach) pracujących w chłodniach. Element grzejny umieszcza się w otworze podłużnym lamel parownika lub montowany jest od spodu. Grzejniki jednostronne umożliwiają łatwy montaż bez narażania głowicy wulkanizowanej oraz kabla na uszkodzenia mechaniczne podczas instalacji (ostre krawędzie lameli).

Oferowane grzałki bagnetowe posiadają podgięcie pod kątem prostym o wysokości 100mm (w tym głowica wulkanizowana Ø14 o długości 60mm). Podgięcie to ułatwia montaż elementu grzejnego w urządzeniu, w którym jest mało miejsca pomiędzy skrajną lamelą i obudową. Umożliwia wyłożenie się głowicy na ściankach lameli nie kolidując z obudową lub innymi elementami.

Elementy jednostronnie zasilane mogą służyć jako zamiennik grzałek dwustronnie zasilanych np. grzałek do parownika; grzałkę w kształcie U mogą zastąpić dwie grzałki zarówno do parownika jak i do tacy ociekowej.

Dane techniczne

Moc 220W
Napięcie 230V
Długość całkowita grzałki (Lc) 920mm
Średnica Ø8,35
Długość przewodu zwulkanizowanego hermetycznie z grzałką (Lp) 1300mm
Grzałki w korku półtora cala
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl