Grzałka do zmywarki/pralki/pralnicy 2800W 230V FAGOR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Element grzejny służący jako część zamienna w zmywarkach, pralkach, pralnicach lub innego rodzaju urządzeniach podgrzewających wodę.
Najczęściej stosowana jako część zamienna do urządzeń producenta FAGOR.
Dane techniczne
| Moc | 2800W |
| Napięcie | 230V |
| Wymiar A | 65mm |
| Wymiar B | 25mm |
| Długość | 370mm |
| Średnica grzałki | Ø8,5mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal kwasoodporna / nierdzewna |
| Wyprowadzenie prądowe | zacisk z gwintem M4 |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | woda |
| Przeznaczenie / zastosowanie | zmywarki, pralki, pralnice |
| Symbol | 753CUD |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności