Grzałka do wody z regulacją temperatury 3000W 400V G 1 1/2" L=350mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka do wody z regulacją temperatury 3000W 400V G 1 1/2" L=350mm
Grzałka do ogrzewania wody z puszką K11P wraz z układem sterowania temperatury w zakresie 30-85 stopni Celsjusza z resetowalnym ogranicznikiem temperatury cut-off 110 stopni Celsjusza. Elementem mocującym grzałkę jest mosiężna głowica z gwintem 1 1/2". Lut srebrny wykorzystany do łączenia elementów grzejnych pozwala na stosowanie grzałki w zbiornikach ze stali nierdzewnej.
Strefa martwa wynosi 100mm.
Dane techniczne
| Długość | 350mm |
| Średnica grzałki rurkowej | 8,5mm |
| Wyprowadzenie prądowe | konektor M4 |
| Materiał płaszcza grzałki | stal nierdzewna/kwasoodporna |
| Przeznaczenie | ogrzewanie wody |
| Medium ogrzewane | woda |
| Symbol | BAC3000 |
| Moc (W) | 3000W |
| Napięcie | 400V (3x230V) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności