Grzałka do wody 2,5kW 230V L=690 G 3/4"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Grzałka nierdzewna wykonana z jednego elementu typu U osadzonego w korku z gwintem 3/4". Materiał z którego jest wykonana pozwala na pracę w wielu typach zbiorników.
Dane techniczne
| Długość | 690mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal kwasoodporna / nierdzewna |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | woda |
| Przeznaczenie / zastosowanie | woda |
| Symbol | WYR-2,5_3/4 |
| Moc (W) | 2500W |
| Gwint | 3/4" |
| Napięcie | 230V |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności