Grzałka do przewodów powietrznych, kanałów wentylacyjnych 1900W 230V temp. max 220st.C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka radiatorowa wykonana w technologii PTC osiąga maksymalną temperaturę pracy 220st.C. Samoregulujące właściwości grzałki chronią grzałkę przed uszkodzeniem w przypadku braku strugi powietrza w kanale wentylacyjnym lub nagrzewnicy. Ponadto grzejnik nie wymaga stosowania sterowania temperaturą.
Radiator grzałki wykonany z aluminium.
Wymiary zewnętrzne obudowy 173x70,5,22mm
Dane techniczne
| Moc | 1900W |
| Napięcie | 230V |
| Wymiar A | 70,5mm |
| Wymiar B | 22mm |
| Długość | 173mm |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | powietrze |
| Przeznaczenie / zastosowanie | nagrzewnice, kanały, przewody wentylacyjne |
| Symbol | BO-301 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności