Grzałka do pralki ŚWIATOWID 1700W 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kompletny element grzejny stosowany do podgrzewania wody w pralkach automatycznych (część zamienna).
Dane techniczne
| Moc | 1700W |
| Napięcie | 230V |
| Wymiar B | 95mm |
| Długość | 205mm |
| Średnica grzałki | Ø6,4mm |
| Materiał płaszcza grzałki | Cu/Ni |
| Wyprowadzenie prądowe | wsuwka płaska |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | woda |
| Przeznaczenie / zastosowanie | pralka ŚWIATOWID |
| Symbol | 18.011 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności