Grzałka do podgrzewaczy wody 2000W 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Moc | 2000W |
| Długość | 155mm |
| Średnica grzałki rurkowej | 8,5mm |
| Wyprowadzenie prądowe | nasuwka |
| Materiał płaszcza grzałki | miedź |
| Przeznaczenie | podgrzewacze wody |
| Medium ogrzewane | woda |
| Symbol | 41.141 |
| Moc (W) | 2000W |
| Napięcie | 230V |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności
Zastosowanie: piece c.o. przemysłowe, ogrzewacze wody, wytwornice pary
Wykonanie z rurka pod czujnik temperatury.
Możliwość zakupu wraz z mocowanym bezpośrednio termostatem - typ 43.004