Grzałka do piekarników przemysłowych 3,5kW 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rurkowy element grzejny do piekarników przemysłowych stosowany jako część zamienna.
Dane techniczne
| Moc | 3500W |
| Napięcie | 230V |
| Wymiar A | 240mm |
| Wymiar B | 192mm |
| Średnica grzałki | Ø6,4mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal stopowa Cr/Ni |
| Wyprowadzenie prądowe | konektor kątowy M4 |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | powietrze |
| Przeznaczenie / zastosowanie | piekarniki przemysłowe, kuchenki elektryczne itp. |
| Symbol | 21.041 |
| Moc (W) | 3500W |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności