Grzałka do piekarnika BEKO 1100W 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rurkowy element grzejny (grzałka) używany jako część zamienna do kuchenki elektrycznej (piekarnik, piec, opiekacz) firmy BEKO.
Dane techniczne
| Moc | 1100W |
| Napięcie | 230V |
| Wymiar A | 390mm |
| Wymiar B | 200mm |
| Średnica grzałki | Ø6,4mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal kwasoodporna / nierdzewna |
| Wyprowadzenie prądowe | wsuwka kątowa |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | powietrze |
| Przeznaczenie / zastosowanie | piece, piekarniki, kuchnie, kuchenki elektryczne |
| Symbol | 01.921 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności