Grzałka do piekarnika 2900W 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka do piekarnika, przeznaczona jest do pracy w powietrzu.
Wymiary:
30 x 42 (cm)
Dane techniczne
| Moc | 2900W |
| Napięcie | 230V |
| Wymiar A | 300mm |
| Wymiar B | 420mm |
| Średnica grzałki | Ø6,4mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal |
| Wyprowadzenie prądowe | wsuwka |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | powietrze |
| Przeznaczenie / zastosowanie | piekarniki |
| Symbol | 2047 |
| Moc (W) | 3000W |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności