Grzałka do pieca piekarniczego 640W 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka do pieca piekarniczego 705W 230V. Element grzejny wykorzystywany w gastronomii, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzuje się dużą trwałością. Grzałka do zastosowania przede wszystkim w piecach piekarniczych, praca w powietrzu, w zamkniętym obiegu.
Dane techniczne
| Moc | 640 |
| Napięcie | 230V |
| Wymiar A | 1267mm |
| Wymiar B | 55mm |
| Długość | 1267mm |
| Średnica grzałki | Ø8,5mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal kwasoodporna / nierdzewna |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | powietrze |
| Symbol | OBRP640W |
| Moc (W) | 3000W |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności