Język/Language
Grzałka do patelni elektrycznej 600W 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka rurkowa, przeznaczona jest do używania w patelniach elektrycznych.
Dane techniczne
| Moc | 600W |
| Napięcie | 230V |
| Długość | 450mm |
| Średnica grzałki | Ø8,5mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal kwasoodporna / nierdzewna |
| Wyprowadzenie prądowe | wsuwka płaska |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | powietrze |
| Przeznaczenie / zastosowanie | patelnie elektryczne |
| Symbol | 22.211 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności