Grzałka do oleju hydraulicznego 890W 230V, G 1 1/2" (3/2" 6/4") z ochroną przyłącza
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka do zbiorników z olejem hydraulicznych zbudowana jest z trzech rurkowych elementów połączonych szeregowo, typu U, wlutowanych w calowy korek. Płaszcz rurkowej grzałki elektrycznej wykonany ze stali nierdzewnej / kwasoodpornej.
Z uwagi na niską temperaturę zapłonu olejów hydraulicznych (ryzyko przypalanie się oleju hydraulicznego na powierzchni) elementy grzejne są nisko obciążone mocowo. Spełniają normę maksymalnego obciążenia powierzchniowego 1,2W/cm2.
Dane techniczne
| Moc | 890W |
| Napięcie pracy | 230V |
| Długość | 480mm |
| Gwint | G 1 1/2" |
| Średnica grzałki rurkowej | 8,5mm |
| Wyprowadzenie prądowe | zacisk z gwintem M4 |
| Materiał płaszcza grzałki | stal nierdzewna / kwasoodporna |
| Przeznaczenie | Zbiorniki z olejem |
| Medium ogrzewane | olej |
| Symbol | OHA2366 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności