Grzałka do kuchenki, piekarnika 1150W 230V WHIRLPOOL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka rurkowa do kuchni, kuchenki elektrycznej, piekarnika stosowana jako część zamienna do urządzeń WHIRLPOOL.
Dane techniczne
| Moc | 1150W |
| Napięcie | 230V |
| Wymiar A | 345mm |
| Wymiar B | 350mm |
| Średnica grzałki | Ø6,4mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal kwasoodporna / nierdzewna |
| Wyprowadzenie prądowe | wsuwka płaska |
| Środowisko pracy (medium ogrzewane) | powietrze |
| Przeznaczenie / zastosowanie | ogrzewanie powietrza |
| Symbol | 21.901 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności