NOWY ADRES: ul. Witosa 16, 26-600 Radom

Grzałka do grzejnika łazienkowego 300W

Dostępność: 33 szt.
Wysyłka w: 1 do 4 dni roboczych
Cena: 136,30 zł 136.30
Cena netto: 110,81 zł
ilość szt.

Opis

Po sezonie grzewczym w celu dogrzania łazienki czy dosuszenia prania należy zamontować grzałkę przeznaczoną do pracy w łazienkowym grzejniku (kaloryferze) drabinkowym lub innym, posiadającym otwór z gwintem 1/2". Grzałka będzie ogrzewała wodę w grzejniku, a pośrednio sam grzejnik według nominalnej mocy podanej w specyfikacji technicznej. Osiągana temperatura grzejnika uzależniona jest przede wszystkim od wielkości (powierzchni) grzejnika lub kaloryfera.

W przypadku, gdy grzejnik jest stosunkowo mały, a grzałka posiada dużą moc temperatura wody w grzejniku osiągnie maksymalnie 90ºC - dzięki wbudowanemu samoczynnemu ogranicznikowi temperatury. Ponadto grzałka posiada dodatkowe zabezpieczenie przed przegrzaniem i uszkodzeniem grzejnika - jednokrotnego działania bezpiecznik termiczny wyłączający element grzejny przy temperaturze 157ºC .

Grzałka mocowana jest przez przyłącze 1/2" wraz z uszczelką. Element grzejny został wykonany w I klasie izolacji. Grzałkę podłącza się do sieci przewodem spiralnym.

Dane techniczne

Moc 300W
Napięcie 230V
Kolor Biały
Gwint 1/2"
Stopień ochrony (klasa) IP54
Długość 300mm
Grzałki w korku półtora cala
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl