Grzałka bez sterowania temperatury 7,5kW 400V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzałka bez regulacji temperatury wykorzystywana głównie w pojemnościowych ogrzewaczach wody. Używana jest w niej puszka K7E z elektronicznym układem sterowania temperatury w zakresie 40-90 stopni Celsjusza z resetowalnym ogranicznikiem temperatury oraz funkcją przeciw zamarzaniu. Można stosować ją w zbiornikach z wodą pitną ze względu na srebrny lut wykorzystany do połączenia grzałek ze stali nierdzewnej.
Strefa martwa wynosi 100mm.
Dane techniczne
| Moc | 7500W |
| Napięcie pracy | 400V |
| Długość | 600mm |
| Gwint | G1,5" |
| Średnica grzałki rurkowej | 8,5mm |
| Materiał płaszcza grzałki | stal nierdzewna / kwasoodporna |
| Przeznaczenie | podgrzewacze wody |
| Medium ogrzewane | woda |
| Symbol | 5865/4_ |
| Moc (W) | 2000W |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności