Grzałka bez sterowania 9000W 230V G 1,5"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W korku znajdują się dwie grzałki po 4500W każda. Wykonane są ze stali nierdzewnej.
Dane techniczne
| Długość | 970mm |
| Średnica grzałki rurkowej | 8,5mm |
| Wyprowadzenie prądowe | gwint M4 |
| Materiał płaszcza grzałki | stal nierdzewna/kwasoodporna |
| Przeznaczenie | ogrzewanie wody |
| Medium ogrzewane | woda |
| Symbol | A5153 |
| Moc (W) | 9000W |
| Gwint | 1 1/2" (6/4") |
| Napięcie | 400V (3x230V) |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szybka dostawa
14 dni zwrotu
Bezpieczne płatności